Blog

Czym różni się firma dōTERRA od innych marek?

Praca w doTerra

Olejki eteryczne były używane przez tysiące lat w różnych celach, w tym w celu wsparcia dobrego samopoczucia i zdrowia🍃. Jest skuteczny i bezpieczny dla organizmu człowieka. Ludzie są naturalnie przyciągani i potrzebują więcej Natury w swoim życiu.


Czym różni się firma dōTERRA💜 od innych marek?


Kiedy mówię o jakichkolwiek olejkach eterycznych, mówię tylko o marce dōTERRA. dōTERRA ma świetne relacje bezpośrednio z rolnikami, dzięki czemu dokładnie wiedzą, co dzieje się w procesie uprawy i zbioru. Materiały roślinne🌿 są wysyłane bezpośrednio do destylarni dōTERRA, a następnie bezpośrednio do dōTERRA. Niezależna organizacja Centrum Badań Roślin Aromatycznych następnie testuje olejki dōTERRA i poświadcza ich czystość. Firma dōTERRA😍 przeprowadza ponad 50 własnych testów, zanim zostanie sprzedana konsumentom.


Ten proces bardzo różni się od typowego procesu rynkowego, na którym nawet firma sprzedająca olejki może nie wiedzieć, jak zafałszowane są ich olejki eteryczne. Dowód tkwi w twoim doświadczeniu. Użyj olejków, a olejki eteryczne będą mówić same za siebie.


Olejki eteryczne dōTERRA💜 są najczystsze i zapewniają najwyższy możliwy poziom korzyści terapeutycznych. dōTERRA dokłada wszelkich starań, aby pozyskać olejki tam, gdzie te olejki eteryczne są najbardziej terapeutyczne. Nie chodzi tylko o zapach i zdecydowanie nie o wygodę.


🔸Są najbardziej przetestowane, a ich raporty dotyczące każdej partii olejków eterycznych można znaleźć na stronie www.sourcetoyou.com.

🔸dōTERRA inwestuje najwięcej w badania🔬 nad olejkami eterycznymi i naukę o aromacie. Ostatnia dekada badań nad olejkami eterycznymi przyniosła światu fenomenalne zmiany. O najnowszych odkryciach można przeczytać na stronie www.aromaticscience.com/essential-oil/. Opłaca się przeprowadzić własne badania, zamiast po prostu słuchać przestarzałej retoryki społecznej.

🔸Najbardziej energetycznie pozytywny i potężny. Jako uzdrowiciel energii⚡️ uwielbiam skuteczność olejków eterycznych. Działają tak dobrze w porównaniu z jakimkolwiek innym narzędziem, które znam w świecie uzdrawiania energią. Środowisko naturalne, szczęśliwi hodowcy, szczęśliwi zbieracze i szczęśliwi właściciele tych olejków eterycznych🍃 mają ogromny wpływ na wibracje tych olejków. Intencją firmy jest uzdrowienie świata i przywrócenie efektów również tym olejkom.


📎Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o Fundacji Healing Hands https://doterrahealinghands.org.


🔸dōTERRA zmienia branżę medyczną. Przeczytaj więcej https://pmhclinics.com. Ta firma nie jest tutaj po to, aby zarabiać pieniądze, jednak aby zmieniać świat🌍. Przemysł medyczny na świecie musi się zmienić. Nie tylko mają własną klinikę Prime Meridian dla medycyny integracyjnej, ale są partnerami setek szpitali, klinik i uniwersytetów w USA, aby dokonać tych potężnych zmian w medycynie.


Obawy, mity i przestarzała retoryka społeczna mogą dotyczyć syntetycznych i zafałszowanych olejków eterycznych, ale nie dotyczy to olejków eterycznych🥰 dōTERRA.


▫️Mit: Olejki eteryczne powodują dziury w gardle i nie powinny być przyjmowane wewnętrznie.

▫️Fakt: Oto artykuły i dowody na to, że MOŻESZ zażywać olejki eteryczne dōTERRA💜 wewnętrznie.


🔸Czy spożywanie olejków eterycznych jest bezpieczne? Dr Joshua Yorgason, MD – otolaryngolog (chirurg uszu, nosa i gardła) https://www.doterra.com/US/en/blog/science-research-news-safe-to-ingest-essential-oils

🔸Czy olejki eteryczne mogą być przyjmowane wewnętrznie? autorstwa dr Davida Hilla https://media.doterra.com/us/en/magazines/doterra-living/spring-2014.pdf

🔸Część 6: Właściwa dawka https://www.doterra.com/US/en/essential-oil-safety-and-application-appropriate-dose-internal-substantiating-use

🔸8 powodów, dla których warto używać olejków eterycznych wewnętrznie https://www.doterra.com/US/en/blog/healthy-living-reasons-to-use-oils-internally?fbclid=IwAR1zJWQJQX1XNObfa0b6AOhWbgWiDIQYDX885znTK1ZTyo-V6HaDAgXg2gQ


▫️Mit: Olejki eteryczne🌿 powinny przyjmować TYLKO w celach naprawy jakiejś choroby? ▫️Fakt: Prawda jest taka, że ​​jeśli będziemy stosować olejki jako codzienne suplementy do oczyszczania naszych komórek i podniesienia naszych wibracji, będzie mniej prawdopodobne, że zachorujemy na cokolwiek. Posiadanie wysokich wibracji zapobiega zachorowaniu naszego ciała.


🔸Przewodnik po olejkach eterycznych: bezpieczeństwo https://www.doterra.com/US/en/essential-oil-safety

🔸Zalecane rozcieńczenie https://www.doterra.com/US/en/blog/science-research-news-recommended-ideal-amounts

🔸Zastosowania olejków eterycznych w życiu codziennym https://www.doterra.com/US/en/blog/healthy-living-essential-oil-uses-in-everyday-life.


▫️Mit: Musisz rozcieńczyć każdy olejek. Wszystkie są zbyt silne.

▫️Fakt: Nie wszystkie olejki eteryczne wymagają rozcieńczenia. Każdy jest inny, więc musimy przetestować olejki eteryczne dla każdej osoby pod kątem wrażliwości. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli trochę rozrzedzimy olejki, to dłużej utrzymają się na skórze. Wiele olejków można stosować bezpośrednio. Olejki eteryczne, które pijemy, można umieścić bezpośrednio w wodzie lub w wegetariańskiej kapsułce. Możemy bezpośrednio nakładać olejek lawendowy lub inne kwiatowe. Musisz poeksperymentować na sobie i dowiedzieć się, co jest dla Ciebie🥰 odpowiednie. Jednak w przypadku dzieci musimy rozcieńczyć olejki.


▫️Mit: Olejków eterycznych nie można stosować u kobiet w ciąży, niemowląt i zwierząt domowych.

▫️Fakt: olejki eteryczne dōTERRA są BEZPIECZNE dla dzieci, kobiet w ciąży i zwierząt. Wykonaj test zapachu na kobietach w ciąży i zwierzętach domowych. Powinni być w stanie powiedzieć ci, co im się podoba. dōTERRA💜 oferuje całą gamę olejków dla dzieci, które są nie tylko bezpieczne, ale także ważne do stosowania u naszych dzieci już dziś, aby pomóc im w radzeniu sobie z współczesnymi wyzwaniami.


🔸Olejki eteryczne i dzieci autorstwa mgr Nicole Stevens https://www.doterra.com/US/en/blog/science-wellness-essential-oils-kids

🔸Jak używać olejków eterycznych podczas ciąży? https://www.doterra.com/US/en/blog/healthy-living-how-to-use-essential-oils-during-pregnancy


Kochana😍, jeśli tylko zaczynasz używać olejków eterycznych, tutaj 10 najważniejszych informacji dla początkujących https://www.facebook.com/kasiaapiechowska/posts/3384389771609262


Masz jakiś pytania? Czy chciałabyś ze mną porozmawiać? Napisz do mnie prywatnie i umówimy się z Tobą🥰 na konsultację.