Blog

Nowe postanowienia i intencje

Praca w doTerra Olejki eteryczne

Niemal tradycją jest wyznaczanie nowych celów na początku roku kalendarzowego. To działa jako start. Ludzie czują się dobrze, zaczynając różne rzeczy. Nowy początek, nowe życie, kolejna szansa.


Oto moje wskazówki dotyczące ustawiania nowych postanowień:

  • Uproszczaj
  • Plan📋
  • Bądź odpowiedzialna

Niestety, niektórzy ludzie nie podejmują postanowień noworocznych, ponieważ czują, że zawiodą. To tylko strach i zniechęcenie. A to nie jest dobra wymówka. Zrób sobie przerwę i wyznacz nowe cele🎯. Zostaw przeszłość w przeszłości i zacznij swoją przyszłość.


Zasadniczo chcemy być szczęśliwi i czasami myślimy, że jeśli wyglądamy jak ktoś inny lub robimy coś, co ktoś inny robi, możemy być szczęśliwi. Nie jest to dobre podejście. Jeśli jednak spojrzymy w głąb siebie, odkryjemy własną, niepowtarzalną ścieżkę. Kiedy szukamy przewodnictwa i zaglądamy w siebie, zyskujemy siłę💪🏽.


UPROSZCZAJ


Zawęź swoje rozwiązania do nie więcej niż pięciu głównych kategorii. Po prostu skup się na tych pięciu (lub mniej) rzeczach.


PLAN📋


Podziel swoje cele na codzienne lub łatwe do wykonania czynności. Pomyśl o zadaniach, które musisz wykonać, aby osiągnąć swoje cele. Wyobraź sobie, jak możesz wykonać te zadania.


BĄDŹ ODPOWIEDZIALNA


Zapisz swoje postanowienia i podziel się nimi z innymi. Kiedy dzielisz się swoimi celami z rodziną i przyjaciółmi, masz większe szanse na ich osiągnięcie. Jeśli to możliwe, pracuj nad swoimi celami z przyjaciółmi.


Jakie olejki mogą Ci w tym pomóc🙏🏼?


Te trzy olejki eteryczne są niesamowite do wykorzystania w procesie twórczym:


Cheer – uszczęśliwia, daje nadzieję, wiarę i determinację

Passion – zainspiruje Cię i pomoże wykorzystać twoją niesamowitą kreatywność

Motivate – zachęci, doda nadzieję i pobudzi zaufanie


Czuję, że jednym z kluczy do mojego sukcesu🔝 jest uświadomienie sobie, że zawsze jestem pośrodku, że czuję się komfortowo, nie mając wszystkiego do końca. Kiedy docieramy do miejsca nowego zrozumienia, otrzymujemy nowe informacje, wyzwania lub doświadczenia. Potem znowu jeździmy na falach i możemy się tym cieszyć. Jestem wdzięczna wiedząc, że zawsze na horyzoncie pojawia się nowa lekcja i że będę lepszym człowiekiem.


Bycie szczęśliwymi teraz pomaga osiągać sukcesy📈, co czyni nas jeszcze bardziej szczęśliwymi póżniej!


Niektóre olejki, których bardzo lubię używać, kiedy rozkoszuję się moją wdzięcznością, to Spikenard (olejek wdzięczności) i drzewo sandałowe (olejek świętego oddania).


Powodzenia w podejmowaniu wspaniałych postanowień na Nowy Rok✨!