Blog

Zwiększenie energii

Naturalne życie Olejki eteryczne

5 MIESZANEK DO DYFUZORÓW, Aby W NATURALNY SPOSÓB ZWIĘKSZYĆ ENERGIĘ⚡️


Byłaś na nogach tuż przed wschodem słońca i od tego czasu jest idź, idź, idź. Najpierw dzieci, potem droga, e-maile, a potem jeden termin po drugim. I w końcu dotarłaś do punktu, w którym biokomputer, którym jest twoje ciało, zaczyna odmawiać. Jednak zanim sięgniesz po tę piątą filiżankę kawy☕️, słodki napój energetyczny lub pączek, zastanów się, czy istnieje lepszy sposób.


Wykazano, że aromaterapia zwiększa energię, zwiększa produktywność i radykalnie poprawia nastrój. Po prostu wykorzystując siłę natury. Te 5 energetyzujących mieszanek dyfuzorowych delikatnie wyciągnie Cię🥰 z depresji po godzinie 15:00 i przyniesie uspokajający codzienny zastrzyk, który delikatnie pozwoli Ci wyrwać się z energetycznej pułapki współczesnego świata.


Jak aromaterapia dodaje energii⚡️?


Zapach jest najpotężniejszym ze wszystkich pięciu zmysłów. Dzieje się tak, ponieważ nasze nerwy węchowe są połączone z układem limbicznym, częścią naszego mózgu, która kontroluje zarówno emocje😊, pamięć, jak i uczenie się. Oznacza to, że zapach może bezpośrednio wpływać na aktywność naszego mózgu.


Czy kiedykolwiek poczułaś zapach czegoś, co wywołało wspomnienie z dzieciństwa lub uczucie nostalgii? Tak działa układ limbiczny. To jeden z powodów, dla których aromaterapia jest tak potężna.


Udowodniono naukowo, że określone olejki eteryczne zwiększają energię, zmniejszają zmęczenie i poprawiają koncentrację. Skuteczność podwaja wykorzystanie układu limbicznego, który szybko uczy się kojarzyć określone zapachy z określonymi czynnościami. Oznacza to, że kiedy używamy określonych olejków eterycznych lub mieszanek do pracy lub nauki, mózg🧠 otrzymuje sygnał, że nadszedł czas pracy, po prostu wąchając zapach. Dzięki🙏🏼 temu aromaterapia jest podwójnie skuteczna w naturalnym energetyzowaniu ciała, umysłu i duszy.


Te pięć mieszanek dyfuzorów zostało stworzonych na różne pory dnia i różne zastosowania. Zapraszam do eksperymentowania z tym, co działa dla Ciebie. I pamiętaj, że im bardziej włączasz zapach do swojego dnia, tym bardziej Twój😍 mózg nawiązuje połączenie. Wzmocni to podnoszące na duchu efekty.


Czysta energia


▫️2 krople olejku z rozmarynu (Rosemary)

▫️2 krople olejku z mięty pieprzowej🌿 (Peppermint)

▫️2 krople olejku z cytryny (Lemon)


Poranny Starter


▫️3 krople olejku z dzikiej pomarańczy (Wild Orange)

▫️4 krople olejku z mięty pieprzowej (Peppermint)


Energia na cały dzień


▫️4 krople olejku z dzikiej pomarańczy🍊 (Wild Orange)

▫️2 krople olejku ylang ylang

▫️2 krople olejku z bergamotki (Bergamot)


Skupienie i koncentracja


▫️3 krople olejku z rozmarynu (Rosemary)

▫️3 krople olejku z kadzidła (Frankincense)

▫️2 krople olejku z mięty pieprzowej (Peppermint)


Mieszanka pozytywnej energii⚡️


▫️3 krople olejku z bergamotki (Bergamot)

▫️2 krople olejku z eukaliptusa (Eucalyptus)

▫️2 krople olejku z dzikiej pomarańczy (Wild Orange)