Blog

6 pozytywnych codziennych nawyków

Naturalne życie Olejki eteryczne

Twoje codzienne nawyki mogą kształtować Twój dzień i przyczynić się do sukcesu🎉 lub złamać go. Oto 6 praktyk, które możesz wprowadzić każdego dnia:


1️⃣ Ustaw intencję na dany dzień


Kiedy się obudzisz, poświęć chwilę, aby zadać sobie pytanie, jak chcesz się dzisiaj czuć i co chcesz osiągnąć. Określ dokładnie, co chcesz wnieść do swojego dnia, wizualizuj to i zapraszaj. Ustalenie tej intencji pomoże🙏🏼 ci w podejmowaniu decyzji w ciągu dnia na tej podstawie.


Możesz nawet zacząć swój poranek od mieszanki do dyfuzora, która właśnie to odzwierciedla!


Rozpyl olejek eteryczny z mięty pieprzowej🌿, aby pozytywnie rozpocząć dzień.


2️⃣ Zaplanuj swój czas


Masz pełną kontrolę nad swoim dniem. Może to jednak oznaczać, że poczucie wolności może nas oślepić. Aby osiągnąć swoje cele, niezbędna jest rutyna i planowanie dnia. Aby prowadzić bardziej zrównoważony styl życia, musisz mieć wyraźną koncentrację.


Daj sobie czas na robienie rzeczy, które kochasz! Zajęcia jogi, spędzanie czasu z przyjacielem, cokolwiek sprawia, że ​​śpiewasz w sercu💜!


3️⃣ Planuj i ustalaj priorytety


Posiadanie listy rzeczy do zrobienia to świetna wizualna reprezentacja tego, co musisz zrobić każdego dnia. Każdego wieczoru🌌 spisz listę rzeczy do zrobienia na następny dzień, upewniając się, że jesteś gotowa do wyjścia. Możesz mieć główną listę wszystkiego, co musisz zrobić, a także przejrzystą codzienną listę skupiającą się na kluczowych priorytetach. Możesz nawet wyróżnić trzy kluczowe rzeczy, które są najważniejsze do zrobienia w pierwszej kolejności.


Rozpraszaj mieszankę Motivate, kiedy lista zadań jest dość długa.


4️⃣ Ćwiczenia


Dodaj więcej ruchu! Nawet jeśli to tylko 20 minut dziennie, Twój umysł, ciało i dusza✨ Ci za to podziękują.


Znajdź czas, który Ci odpowiada i zaplanuj go! Aktywność fizyczna pomoże oczyścić umysł i złagodzić stres.


5️⃣ Dbaj o odżywienie i nawodnienie


Czasami wystarczy wizualne przypomnienie, więc zawsze miej przy biurku dużą butelkę wody. Utrzymywanie odpowiedniego nawodnienia przez cały dzień pomoże🙏🏼 Ci zachować energię, a także poprawi koncentrację, pamięć i ogólny nastrój.


Dodaj kroplę olejku z dzikiej pomarańczy lub grejpfruta do wody.


To samo dotyczy jedzenia🍲. Przygotowuj pożywne posiłki na początku tygodnia.


6️⃣ Bądź uważna i praktykuj wdzięczność


Kiedy jesteś zakłopotana i podążasz za swoimi marzeniami, łatwo może przegapić to, co jest tuż przed Tobą.


Poświęć chwilę każdego dnia, aby być wdzięczną za wszystkie niesamowite rzeczy, które dzieją się teraz dla Ciebie🥰, małe lub duże! Każdy krok do przodu jest na swój sposób wspaniałym osiągnięciem.


Czy masz swoje sekrety produktywności⏱? Teraz nadszedł czas, aby wprowadzić je w życie!