Blog

Potężna ochrona

Olejki eteryczne

Co kilka lat słyszymy o pandemii😷, epidemii i obawach zdrowotnych. Już mnie to nie przeraża. Odkąd moja rodzina nauczyła się wspaniałych zasad dotyczących samoopieki, możemy cieszyć się wspaniałym zdrowiem.


Upewniam się, że tak wielu moich przyjaciół wie o tym podejściu do zdrowia. Nasza rodzina codziennie używa olejków eterycznych🍃, aby wesprzeć organizm na wiele różnych sposobów. Jednym z głównych jest zwiększenie odporności.


Oto najlepsze olejki eteryczne, które pomagają naszemu ciału i środowisku pozostać silnym i czystym. Używaj wszystkich lub niektórych z nich regularnie, aby zachować siłę💪🏽 i zdrowie.


🌟Róża (Rose)


Olejek różany jest o wiele silniejszy, niż mogłoby się wydawać. Ma jedną z najwyższych wibracji spośród wszystkich olejków eterycznych. Może nas chronić, oczyszczać i równoważyć. Lubię💜 nakładać go na klatkę piersiową na okolice serca i gardła przed prezentacjami, aby zachować spokój i pewność siebie. To olejek Boskiej Miłości.


🌟On Guard


Olejek On Guard to fantastyczna mieszanka. Moja rodzina używa tej mieszanki na co dzień. Myjemy ręce, czyścimy powierzchnie, robimy pranie i regularnie rozpraszamy. Uwielbiamy używać mgiełki do dezynfekcji rąk🙌, gdy jesteśmy poza domem. Regularnie dodajemy On Guard do naszej wody, aby przyjmować wewnętrznie. W ten sposób nasz organizm jest czysty i funkcjonuje optymalnie.


🌟Manuka


Manuka to olejek, który można kupić tylko podczas okazjonalnych promocji, ale jeśli będziesz mieć taką szansę, nie przegap ją. Dla mnie to super mocna wersja olejku z drzewa herbacianego. Nakładamy go na stopy👣 i dodajemy do ochronnych mieszanek. To fantastyczny olejek, który chroni nas przed negatywnymi energiami.


🌟Melisa (Melissa)


Olejek z melisy można przyjmować wewnętrznie. To potężny olejek🌿 światła. Światło wibruje tak wysoko, że może nas chronić przed wszelkimi formami ciemności. Rozpyl i nakładaj również miejscowo.


🌟Lemon Myrtle


Lemon Myrtle był dostępny tylko jako prezent. Pochodzi z Australii. Jest silnym olejkiem oczyszczającym i ochronnym. Kiedy używamy tego olejku, czujemy większą przejrzystość. Nałóż go na stopy🦶, szczególnie na duże palce u stóp.


🌟Lawenda (Lavender)


Lawenda to nasze najsłynniejsze zioło i olejek na dobranoc. Świetnie sprawdza się w dyfuzorze. Również nakładamy na podeszwy stóp lub kręgosłupa (oczywiście rozcieńczony olejek) lub dodajemy do kąpieli.


Życzę dobrego samopoczucia i mocnego zdrowia✨.