Blog

Korzyści kwiatów w Twojej rutynie

Olejki eteryczne

Dzielimy się świeżymi kwiatami, aby okazać miłość, piękno i uznanie najbardziej wyjątkowym ludziom w naszym życiu. Dlaczego nie podarować tego samego prezentu swoim bliskim i sobie w postaci olejków eterycznych? Prawda jest taka, że ​​kwiatowe olejki eteryczne są jednymi z najlepszych😍, jakie możesz mieć w swojej kolekcji.


Oto kilka kluczowych sposobów na dodanie niezbędnej elegancji olejków kwiatowych do codziennego użytku w swoich rytuałach kosmetycznych!


1️⃣ Równowaga wilgoci


Niektóre kwiatowe olejki eteryczne, takie jak róża i jaśmin, mają właściwości upiększające, które pomagają zrównoważyć poziom nawilżenia skóry. Zrównoważony poziom nawilżenia pomaga nadać skórze zdrowy🍃 blask i równomierny koloryt.


Jeszcze bardziej pokochasz wygląd i dotyk swojej skóry, wiedząc, że została odżywiona produktami pochodzenia naturalnego.


Aby uchwycić nawilżający potencjał tych olejków:

✨Nałóż Rose Touch pod oczy

✨Nanieś Jasmine Touch na suche miejsca

✨Użyj róży i jaśminu po nałożeniu kremu🧴 nawilżającego do twarzy


2️⃣ Czysta cera


Po delikatnym nałożeniu na twarz i skórę olejki kwiatowe mogą pomóc w promowaniu najbardziej promiennej i młodzieńczej cery, jakiej kiedykolwiek doświadczyłaś. Olejek eteryczny z magnolii może pomóc🙏🏼 pozostawić skórę czystą i promienną, podczas gdy neroli delikatnie łagodzi suchą skórę i przywraca zdrowy wygląd.


Jak zmaksymalizować korzyści olejków Magnolia Touch i Jasmine Touch:

✨Nałóż Magnolia Touch na twarz

✨Daj kłopotliwym miejscom efekt chłodzenia, nakładając Neroli Touch

✨Stosuj razem, aby rozjaśnić wygląd skóry na policzkach, czole, ramionach i dłoniach.


3️⃣ Naturalne aromaty


Chyba nie ma zapachów bardziej cudownych niż kwiatowe. Używanie kwiatowych olejków eterycznych pojedynczo lub tworzenie wyjątkowych zapachów to łatwy sposób na stworzenie własnych perfum z olejkami eterycznymi🍃! Możliwości kombinacji kwiatowych aromatów są prawie nieograniczone, więc baw się nutami, aby uzyskać zapach, który jest mówi JA.


Niezależnie od tego, czy podnosisz pewność siebie dzięki osobistemu zapachowi, czy naturalnej pielęgnacji skóry, te cenne, potrzebujesz te niezbędne produkty w swojej kolekcji olejkowej.


Zacznij eksperymentować — nie ma lepszego czasu niż teraz, aby znaleźć rutynę, która idealnie😍 Ci pasuje!