Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
ZGODA
Close
Czy masz jakieś pytania? Napisz do mnie!
Jesteś gotowa odzyskać ​​dobre samopoczucie?
Używając olejków eterycznych, będziesz mieć więcej naturalnych rozwiązań i mniej toksycznych, syntetycznie wytwarzanych produktów w swoim życiu i domu.
Zacznij przygodę z doTERRA
Jesteś gotowa odzyskać ​​dobre samopoczucie?
Używając olejków, będziesz mieć więcej naturalnych rozwiązań w swoim życiu i domu.
Wyobraź sobie, że byłabyś w stanie zadbać o całą rodzinę we własnym domu, stosując naturalne rozwiązania, które działają skutecznie.

Wyobraź sobie, że masz zrównoważoną energię przez cały dzień, bez cukru lub kofeiny.

Wyobraź sobie, że jesteś przygotowana do wszystkich sytuacji życiowych.

Z OLEJKAMI ETERYCZNYMI dōTERRA MOZESZ

ZACZNIJ TERAZ


Po latach zmagań z wysokim poziomem stresu, wprowadziłam kilka poważnych zmian w moim stylu życia, w tym zdrowe odżywianie i zielone koktajle. Skupiłam się na codziennych nawykach, które pomagają zmniejszyć stres i wspierają mój układ odpornościowy. Stałam się bardzo świadoma zachowań, które wytrącają moje ciało z równowagi i dostosowują mój styl życia, aby wrócić na właściwe tory.
Opanowałam umiejętność kontrolowania własnego losu zdrowotnego i wspaniale było dzielić się tymi prostymi nawykami z innymi, którzy również są gotowi odzyskać zdrowie.
Dążąc do zdrowego stylu życia, zaczęłam stosować bardziej niesamowite narzędzia poprawiające moje samopoczucie. Odtruwanie, wyciskanie soków, dziennik wdzięczności i piękne wędrówki zostały z czasem dodane do mojej codzienności. Te nawyki odżywiły moje ciało i duszę.

Dążąc do tworzenia naturalnych rozwiązań w domu i wprowadzania nietoksycznych produktów, poznałam olejki eteryczne doTERRA. Olejki doTERRA zrewolucjonizowały nasz sposób zarządzania zdrowiem dzięki silnym, naturalnym składnikom.

Z powodzeniem stosuję olejki, aby wspierać dobre samopoczucie organizmu swojej rodziny.

Obecnie używam olejków eterycznych doTERRA jako części mojego stylu życia i edukuję ludzi, jak włączyć olejki do codzienności. To pozycja obowiązkowa w każdym domu, zwłaszcza że naturalne rozwiązania to pierwszy krok do uzyskania zdrowego, szczęśliwego ciała.

Wiem, jak frustrujące może być to, że nie czujesz się we własnym ciele jak „w domu”, zwłaszcza gdy próbowałaś wszystkiego. Wraz z pełnowartościową żywnością, olejki eteryczne zapewniają równowagę z wieloma układami organizmu. Działają szybko, wspierając zdrowe funkcje komórek, a także pomagają uzyskać równowagę nastroju, energię i spokojny sen. To niesamowite, że tak wiele rodzin korzysta z codziennego stosowania olejków eterycznych. Olejki doskonale oczyszczają organizm, wspierają stres i nastrój oraz pomagają organizmowi zachować zdrowie przez cały rok.

JEDYNIE zawsze polecam narzędzia i produkty, których osobiście używam i które kocham. Badałam doTERRA, zanim podjęłam decyzję o użyciu tej konkretnej marki.

Certyfikowane olejki eteryczne doTERRA o jakości terapeutycznej wyznaczają standardy dla najczystszych olejków eterycznych o najwyższej jakości na rynku. Testują każdą partię olejków… nie tylko raz, ale za pomocą 7 różnych procesów oczyszczania. I testują oczyszczanie nawet po butelkowaniu, a także po pewnym czasie, aby zapewnić stałą jakość.

doTERRA pozyskuje swoje olejki z rodzimego środowiska rośliny na całym świecie. Olejki są nie tylko organiczne, ale mają certyfikowaną klasę terapeutyczną bez wypełniaczy, sztucznych składników i jakichkolwiek zanieczyszczeń.

Teraz, gdy dowiedziałaś się trochę o mojej podróży i dlaczego zalecam stosowanie olejków doTERRA, nauczmy się, jak dostać te niesamowite olejki w Twoje dłonie.

UZYSKAJ CENY HURTOWE


Polecam WSZYSTKIM zacząć od zakupu hurtowego zestawu startowego doTERRA. Tak zaczynałam! Te zestawy to największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki! W ten sposób stajesz się członkiem hurtowym ze wszystkimi korzyściami. Jako członek hurtowy otrzymujesz CENĘ HURTOWĄ na wszystkie przyszłe zamówienia! To 25% zniżki od ceny detalicznej.

Zestawy startowe zawierają wszystkie najpopularniejsze olejki, a opłata za hurtowe konto jest ODRZUCONA!

Jako hurtowy członek doTERRA NIE MUSISZ sprzedawać olejków i NIE potrzebujesz miesięcznego minimum! Dołączając do mojego niesamowitego zespołu, otrzymasz również wszelkiego rodzaju inne prezenty (np. co miesiąc – darmowy produkt miesiąca, bardzo często - BOGO), edukację i społeczność podobnie myślących przyjaciół, którzy będą Cię kibicować podczas podróży w olejkowy świat. Dzielimy się przepisami, protokołami, a co najważniejsze… stajemy się Twoim systemem wsparcia!

Oto, co otrzymujesz, dołączając do mojego zespołu doTERRA:

  • Członkostwo z 25% lub więcej rabatem na wszystkie zamówienia
  • Bezpłatne konsultacje, pod czas których dostosujemy olejki eteryczne do Twoich potrzeb
  • Dostęp do opcjonalnego programu lojalnościowego
  • Wsparcie 24/7 w mojej ekskluzywnej prywatnej grupie na Facebooku
  • Edukacja online, warsztaty i przepisy, które pomogą Ci zostać uzdrowicielem we własnym domu.
  • Opcjonalne wsparcie ode mnie, aby nauczyć Cię, jak zarobić darmowy produkt, uzyskać dodatkowy dochód lub zamienić olejki eteryczne w Twój pełnoetatowy dochód. (Tak, jest to absolutnie możliwe, pokażę Ci, jak to zrobić!)
  • Brak obowiązku kupna lub sprzedaży w przyszłości

Czas zacząć wypełniać swój dom olejkami eterycznymi z certyfikatem doTERRA Pure Therapeutical Grade!

Jeśli masz pytania, napisz do mnie prywatnie.

Opinie o prace ze mną ❤️
Katarzyna Piechowska
doTERRA Wellness Advocates
I think if you do something and it turns out pretty good, then you should go do something else wonderful, not dwell on it for too long.
Katarzyna Piechowska
doTERRA Wellness Advocates
The principal element of Suprematism in painting, as in architecture, is its liberation from all social or materialist tendencies. Through Suprematism, art comes into its pure and unpolluted form.
Katarzyna Piechowska
doTERRA Wellness Advocates
I think if you do something and it turns out pretty good, then you should go do something else wonderful, not dwell on it for too long.